روش های پرداخت سایت

سوپرمارکت آنلاین میهن هایپر برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز سه گزینه برای پرداخت هزینه سفارش در نظر گرفته است که در زیر به توضیح آنها به تفکیک پرداخت شده است که گزینه پیشنهادی اول میهن هایپر به هموطنان عزیز، پرداخت از طریق درگاه اینترنتی می باشد زیرا بصورت خودکار سفارش شما در صف ارسال قرار می گیرد و سرعت کار بسیار بالاتر می رود و همچنین ضریب خطا نیز بسیار کاهش می یابد.

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی(آرین پال)

همگی کاربران سوپرمارکت آنلاین میهن هایپر می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی آرین پال در سایت میهن هایپر مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

   – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت فروشگاه میهن هایپر می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱-۱ شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- ۱رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۱-۳ کد CVV2

 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۱-۴تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید

۲-پرداخت در محل ( نقدی یا کارتخوان) برای تهران

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها ثبت شود هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی و یا با استفاده از کارتخوان پرداخت کنند.

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

.

۲- انتقال مستقیم بانکی (کارت به کارت)

کاربرانی که به هر دلیل تمایل به پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ندارند، می توانند از طریق دستگاهای ATM (عابر بانک) و همراه بانک مبلغ سفارش را به شماره حساب زیر واریز فرمایید:

شماره حساب: ۸۰۰۰۲۱۰۵۶۶۹۰۰۸
شماره حساب بانک بین المللی: IR600540123680002105669008
BIC: به نام آرمان صفائی کویشاهی

و سپس شماره ارجاع و پیگیری فیش پرداخت را به ایمیل [email protected] ارسال نموده و یا از طریق تماس با ما با دفتر میهن هایپر، شماره های ارجاع و پیگیری را به همکاران ما در قسمت فروش اعلام نموده و پس از تائید آن توسط کارشناسان ما، در کوتاه ترین زمان، محصولات برای شما ارسال می شود.

 

X
قالب ووکامرس