روش های پرداخت فروشگاه آنلاین میهن هایپر

فروشگاه آنلاین میهن هایپر برای رفاه بیشتر مشتریان عزیز دو گزینه برای پرداخت هزینه سفارش در نظر گرفته است که در زیر به توضیح آنها به تفکیک پرداخت شده است که گزینه پیشنهادی اول میهن هایپر به هموطنان عزیز، پرداخت از طریق درگاه اینترنتی می باشد زیرا بصورت خودکار سفارش شما در صف ارسال قرار می گیرد و سرعت کار بسیار بالاتر می رود و همچنین ضریب خطا نیز بسیار کاهش می یابد.

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی(درگاه بانک پارسیان)

همگی کاربران سوپرمارکت آنلاین میهن هایپر می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانکپارسیان در سایت میهن هایپر مبلغ سفارش خود را از طریق تمام کارت های عضو شتاب پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

۲-پرداخت در محل ( نقدی یا کارتخوان) برای شهر تهران

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها برای شهر تهران ثبت شود هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی و یا با استفاده از کارتخوان پرداخت کنند. لازم به ذکر است این روش فقط برای ارسال های طی ۲۴ ساعت آینده فراهم شده است

با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود.

قالب فروشگاهی