۱ روز ضمانت بازگشت کالا در فروشگاه آنلاین میهن هایپر

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های فروشگاه آنلاین میهن هایپر می باشد  ودر این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

اولین موردی که مشتریان عزیز حتما توجه کنند این هست که در هنگام ثبت سفارش امکان پرداخت در محل فقط برای شهر تهران و برای دو روش ارسال (۱- ارسال سریع و ۲ ساعته سفارش برای سفارشات ساعات ۸:۰۰ صبح الی ۲۳:۰۰ شب  ۲-ارسال سفارش طی ۲۴ آینده) وجود دارند و در بقیه روشها باید پرداخت به صورت آنلاین انجام شود

فرآیند خرید در مهین هایپر به دریافت وجه از مشتری و تحویل کالا به او ختم نشده و بعد از این مراحل میهن هایپر همچنان ارتباط خود را با مشتریان محترم به منظور خدمات پس از فروش حفظ خواهد کرد. اطمینان مشتریان از دریافت کالایی مطابق با نیاز و خواسته خود از اولویت‌های فروشگاه اینترنتی میهن هایپر بوده و در این راستا ضمانت ۱ روزه بازگشت کالا را تدوین کرده است که مشتریان محترم با استناد به آن و به دلایل زیر قادرند کالا را مرجوع نمایند:

شرایط بازگرداندن کالا

نکات کلی :

•    لطفآ برند ، طعم ، وزن ، تاریخ تولید و انقضا و تمام مشخصات کالا را پیش از باز کردن بسته بندی کنترل کنید. بازگشت کالای باز شده به هر دلیلی که از روی جعبه آن قابل تشخیص باشد از سوی میهن هایپر پذیرفته نیست.
•    کالاهای با بسته بندی آسیب دیده اگر با همان وضعیت از سوی خریداران پذیرفته شده باشند برای بازگشت تایید نخواهند شد بنابراین از تحویل گرفتن کالایی که بسته بندی آسیب دیده دارد خودداری کنید.
•    اگر قصد بازگرداندن کالایی را دارید باید تمام هدیه ها همراه آن را نیز به صورت کامل بازگردانید.

 

آسیب های پیش آمده بر اثر حمل و نقل :

در ابتدای امر باید بگوییم که بسته بندی کلیه  محصولات از سوی سوپر مارکت آنلاین میهن هایپر کاملا مطمئن و ایمن بوده و در صورت بروز هر گونه آسیب ناگهانی بر اثر حمل و نقل ، شرکت های حمل و نقلی که با میهن هایپر همکاری خود را امضاء نموده اند ، پاسخگو خواهند بود . شرکت های حمل و نقل طرف قرار داد ما کاملا معتبر بوده و میهن هایپر تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران خواهد نمود .

خواهشمند است در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل ، هنگام تحویل کالا از پیک کاملا قابل رویت بوده ، محصول را تحویل نگیرید و به میهن هایپر عودت نمایید تا اقدامات لازم انجام گیرد .

در صورت مشاهده ی هرگونه آسیب پس از تحویل کالا ، خیلی سریع تا ۲۴ ساعت بخش خدمات پس از فروش میهن هایپر را مطلع نمایید.

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۳۶۰۷۴

ایمیل : mihanhyper@gmail.com

مشاهده ی مشکلات فنی در کالای خریداری شده :

میهن هایپر همواره به فکر ارائه ی بهترین ها برای مشتریان خود بوده و هست و همیشه در تلاش است که مشتریان خود را با ارائه  خدمات ویژه راضی نگه دارد . اما گاهی ممکن است از سوی کارخانه ی سازنده مشکلاتی وجود داشته باشد لذا خواهشمند است پس از تحویل کالا در صورت مشاهده ی هر گونه اشکال فنی در محصول ، ظرف مدت ۱ روز کاری بخش خدمات پس از فروش را با ارسال ایمیل یا تماس با میهن هایپر مطلع نمایید.

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۳۶۰۷۴

ایمیل : mihanhyper@gmail.com

انصراف مشتری از خرید :

در صورتیکه مشتری قبل از دریافت کالا از خرید خود به هر دلیلی منصرف شود می تواند بلافاصله با بخش فروش میهن هایپر تماس حاصل نماید و موضوع را با کارشناسان ما مطرح کند.

تلفن : ۰۲۱۶۶۰۳۶۰۷۴

بعد از انصراف مشتری اگر هزینه ای پرداخت کرده باشد تمام و کمال بازگردانده خواهد شد

عدم تطابق کالای دریافتی با کالای درخواستی مشتری :

چنانچه مشخصات کالای دریافت شده مانند طعم و سایر مشخصات محصول که توسط مشتری دریافت شده با سفارش وی مغایرت داشته باشد میهن هایپر موظف به جایگزینی یا مرجوع کردن آن ظرف مدت ۱ روز میباشد.
چنانچه تفاوت های موجود ، از روی بسته قابل رویت است قبل از باز نمودن بسته با بخش خدمات پس از فروش جهت رفع مشکل تماس حاصل فرمایید در غیر این صورت میهن هایپر مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود  .

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:


– با شماره تلفن ۶۶۰۳۶۰۷۴ – (۰۲۱) تماس بگیرید.

 

– یا به mihanhyper@gmail.com با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.

بعد از تماس با واحد پشتیبانی میهن هایپر برای دریافت موارد مرجوعی با شما هماهنگ خواهد شد و توسط تیم میهن هایپر جمع آوری و مرجوع میگردد.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

قالب فروشگاهی